Bistro - Obiady domowe Szczecin Prawobrzeże

http://zjedzobiad-szczecin.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slajdy.slajd01gk-is-314.jpglink
http://zjedzobiad-szczecin.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slajdy.slajd03gk-is-314.jpglink
http://zjedzobiad-szczecin.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slajdy.slajd04gk-is-314.jpglink
http://zjedzobiad-szczecin.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slajdy.slajd02gk-is-314.jpglink
«
»
A+ A A-

Bistro - Obiady Domowe

W branży cateringowej funkcjonujemy od blisko dziesięciu lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, poznaliśmy oczekiwania naszych Klientów i nauczyliśmy się całkowicie je zaspokajać, stworzyliśmy nowy, kompleskowy standard obsługi naszych Klientów.
Z uwagą dbamy o to, by przygotowywane przez nas potrawy zawierały wyłącznie naturalne produkty, co zapewnia im świeżość i doskonały smak. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco.

Proponujemy dostwy zestawów obiadowych do firm i instytucji, obsługę przyjęć, bankietów, spotkań biznesowych oraz uroczystości rodzinnych.

Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego też poświęcamy dużo uwagi naszym zleceniodawcą. Do każdego zamówienia podchodziny indywidualnie. Naszym atutem jest młody zespół, któremu nie brakuje wiedzy i doswiadczenia. Ceny oferowane przez nas należą do umiarkowanych, zachowując wysoki standard oferowanych usług.

W branży cateringowej funkcjonujemy od blisko dziesięciu lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, poznaliśmy oczekiwania naszych Klientów i nauczyliśmy się całkowicie je zaspokajać, stworzyliśmy nowy, kompleskowy standard obsługi naszych Klientów.

 Z uwagą dbamy o to, by przygotowywane przez nas potrawy zawierały wyłącznie naturalne produkty, co zapewnia im świeżość i doskonały smak. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco. Proponujemy dostwy zestawów obiadowych
do firm i instytucji, obsługę przyjęć, bankietów, spotkań biznesowych oraz uroczystości rodzinnych. Dysponujemy własną kameralną salą na 30 osób.
Dla nas klient jest najwazniejszy, dlatego też poświęcamy dużo uwagi naszym zleceniodawcą. Do każdego zamówienia podchodziny indywidualnie. Naszym atutem jest młody zespół, któremu nie brakuje wiedzy i doswiadczenia. Ceny oferowane przez nas należą do umiarkowanych, zachowując wysoki standard oferowanych usług.

 

Nasz firma to trzy lokale gatronomiczne

 

·         samodzielny lokal z salą na 30 osób przy ul. Rydla 93

 

+ zdjęcia prześlę wieczorem wezme od michała

 

·         w budynku Castorama przy ul. Wiosenna 80

 

+ zdjęcia prześlę wieczorem

 

·         samodzielny lokal przy ul. Rydla 51 przy CH Heliosy

 

+ zdjęcia wieczorem prześlę

Projekt i wykonanie © ZjedzObiad.pl | Obiady domowe Szczecin prawobrzeże.